Léčivá cesta

 

Trpíte chronickou nemocí? Nebo vás jen trápí kila navíc a únava? Nebo je ten život jen tak nějak plochý a nudný a není v něm radost ani smysl….Nebo se cítíte zdraví a rádi byste takoví zůstali. Ať patříte do kterékoli skupiny, budete mít užitek z toho, co nabízím.

Chronickým nemocným lze navrátit zdraví (tj. stav bez potíží, život s radostí bez nutnosti užívat léky), obézním lze vrátit štíhlost a energii, těm vyhaslým zase radost a smysl života. Zdraví se naučí, jak si své zdraví udržet.  

Léčení je cesta.

Neexistuje žádný rychlý, jednoduchý zázračný opravný prostředek. Nemoc se vyvíjí roky a nelze ji vyléčit přes noc.

Léčení je cesta, na které se učíme zacházet se svým tělem tak, aby dostalo, co potřebuje a aby nám na oplátku poskytlo to, co od něj potřebujeme a žádáme my.

Léčení je cesta, na které si hojíme rány, které jsme utrpěli, na které odkrýváme nevědomé programy, které řídí náš život a učíme se být tvůrcem svého života, nikoli obětí okolností.

Léčení je cesta, na které se učíme žít v souladu sami se sebou, se svým životním účelem, v souladu s voláním své duše.

Skutečné vyléčení a uzdravení vyžaduje práci na více úrovních. Je třeba pečovat o své tělo, emoce i mysl. Je třeba najít vyšší smysl v životě. Nelze se zaměřit jen na jedno, neboť jak známo je v zdravém těle zdravý duch, harmonie těla a duše. Tělo, mysl a duše se vzájemně ovlivňují a narušení na jedné úrovni se vždy promítne do druhých.

Nabízím komplexní služby celostní medicíny. Úprava stravy podle individuálních potřeb a posledních vědeckých poznatků (99% lékařů je nezná a nepoužívá, včetně specialistů na výživu), léčení emocionálních a jiných psychických problémů, bloků, nevědomých programů, které neodhaleny řídí váš život a zabraňují dosáhnout zdraví a štěstí a nakonec i práce na duchovní úrovni – smysl a účel života.

Poll

Líbí se Vám náš nový web?

Total votes: 2992

en-Aktuality

This section is empty.