Nadstandardní program

 

Chcete lékaře, který na vás bude mít vždy čas, u kterého nebudete čekat hodiny v čekárně, který vám nikdy neřekne, že vám nic není, když se nebudete cítit dobře? Chcete lékaře, který se nespokojí s určením diagnózy a předpisem léků do konce života, ale bude pátrat, proč jste onemocněli a bude svou léčbu cílit na příčinu nemoci? Chcete lékaře, který bude skutečně naslouchat a posuzovat váš stav v celém kontextu vašeho života? Chcete lékaře, který bude umět poradit s výživou, cvičením, zvládáním stresu, který bude umět skutečně léčit fyzické, emoční i duševní problémy?

A jste současně ochotni spolupracovat na svém tělesném a duševním zdraví? Moje ordinace je určena těm, kterým není lhostejné jejich zdraví, jsou ochotni do něj investovat, pracovat na sobě a svém životním stylu, chtějí si udržet zdraví nebo jsou ochotni podstoupit možná někdy nestandardní, ale efektivní cestu k vyléčení své chronické nemoci.

Proč nadstandard? Systém úhrad od pojišťoven je nastaven tak, že praktický lékař musí mít nejméně 1800 pacientů, aby se slušně uživil. V praxi to pak vypadá tak, jak to znáte: fronty, rychlost, není čas na nic pořádného. Pracovala jsem tak a vím, že to pro mě není. Můj standard je to, co popisuji výše i níže, nemohu vědomě pracovat na horší úrovni, než jaké jsem schopna. A vím, že to nejde v běžném systému. Proto mám tento koncept, ale aby mohl fungovat, musí si pacienti připlatit. V podstatě platí za to, že jich je méně, platí za můj čas, energii, zájem navíc, za jedinečné vědomosti a dovednosti. 

Investujte do zdraví, neplaťte ze nemoc!

 

Nabídka v rámci nadstandardu 

 

Celostní přístup i při akutním ošetření, nadstandardní vědomosti v oblasti výživy, zdravého životního stylu, funkční medicíny

širší spektrum vyšetření, více času na pacienta

komplementární metody: homeopatie, homeopatický detox, fyziologická regulační medicína, biorezonance (Bicom, Sensitiv Imago)

terapie Cesta  - viz příslušný oddíl webu

zdarma administrativní výkony (prohlídky do zaměstnání, řidičský průkaz apod)

 

sleva 20% na vyšetření/ošetření nehrazené zdravotní pojištovnou

 

cena 2000Kč ročně, paušální poplatek bez ohledu na počet návštěv. nezaopatřené děti 1000Kč ročně

 

 

  •