Nadstandardní program

 

Chcete lékaře, který na vás bude mít vždy čas, u kterého nebudete čekat hodiny v čekárně, který vám nikdy neřekne, že vám nic není, když se nebudete cítit dobře? Chcete lékaře, který se nespokojí s určením diagnózy a předpisem léků do konce života, ale bude pátrat, proč jste onemocněli a bude svou léčbu cílit na příčinu nemoci? Chcete lékaře, který bude skutečně naslouchat a posuzovat váš stav v celém kontextu vašeho života? Chcete lékaře, který bude umět poradit s výživou, cvičením, zvládáním stresu, který bude umět skutečně léčit fyzické, emoční i duševní problémy?

A jste současně ochotni spolupracovat na svém tělesném a duševním zdraví? Moje ordinace je určena těm, kterým není lhostejné jejich zdraví, jsou ochotni do něj investovat, pracovat na sobě a svém životním stylu, chtějí si udržet zdraví nebo jsou ochotni podstoupit možná někdy nestandardní, ale efektivní cestu k vyléčení své chronické nemoci.

Proč nadstandard? Systém úhrad od pojišťoven je nastaven tak, že praktický lékař musí mít nejméně 1800 pacientů, aby se slušně uživil. V praxi to pak vypadá tak, jak to znáte: fronty, rychlost, není čas na nic pořádného. Pracovala jsem tak a vím, že to pro mě není. Můj standard je to, co popisuji výše i níže, nemohu vědomě pracovat na horší úrovni, než jaké jsem schopna. A vím, že to nejde v běžném systému. Proto mám tento koncept, ale aby mohl fungovat, musí si pacienti připlatit. V podstatě platí za to, že jich je méně, platí za můj čas, energii, zájem navíc, za jedinečné vědomosti a dovednosti. 

Investujte do zdraví, neplaťte ze nemoc!

 

Nabídka v rámci nadstandardu

 

Nabízím dva stupně nadstandardu. 

 

První stupeň je pro ty, kteří chtějí kvalitní běžnou péči. Obsahuje objednávání, zaručených 15 minut při akutní    návštěvě, 20% slevu na služby nehrazené ze ZP, zahrnuje regulační poplatky a klientský přístup.

Cena je 1000Kč ročně. 

 

Druhý stupeň je pro ty, kteří chtějí skutečně pracovat na svém zdraví a něco zásadního změnit. Obsahuje:

  • Všechny níže uvedené metody s 30% slevou.

  •    individuální výživové poradenství 

  •    homeopatie, konstituční i speciální postupy u některých nemocí 

  •    terapeutická metoda „Cesta“-viz příslušný oddíl webových stránek. Jsem certifikovaná terapeutka pro tuto metodu (viz níže)

  • Biorezonanční metoda Bicom

  •    zaručená minimální doba kontaktu 15 minut (při objednání)

  •    zdarma administrativní úkony (ŘP, potvrzení, zbrojní pasy apod.)

  •   Cena 2000Kč ročně

  • Druhý a další člen rodiny (rodič, sourozenec, manžel(ka)...) spoluúčast 1500Kč, nezaopatřené dítě od 14let lze registrovat bez poplatku, má nárok na slevy jako rodiče.

  •