Jak probíhá vyšetření?
 
Praktikuji funkční medicínu, která využívá vědecké poznatky o biochemii, imunologii, výživě, stresu apod. Umožňuje zjistit příčinu potíží a efektivně ji řešit. Základem je úprava stravy, výživové doplňky, fytoterapeutika, informační preparáty, modulace psychoneuroendokrinnoimunitní osy, celková úprava životosprávy.
Nemoci nepadají z nebes, vyrábíme si je sami, protože se svým způsobem života odchylujeme od toho, co očekávají naše geny.
 
Jako základní metodu používám biorezonanci, analýzu a ošetření na přístroji Bicom. Umožňuje mi získat mnoho informací. Využívám samozřejmě i výsledků klasických metod, uvítám, když klient přinese výsledky laboratorních a jiných vyšetření. 
 
Bicom umožňuje zjstit energetický stav orgánů, zátěže organismu např. těžkými kovy, bakteriemi, viry apod., lze otestovat vhodnost potravin, léků, výživových doplňků apod. Současně lze zjištené problémy biorezonančně harmonizovat.
 
Bicom kombinuji s přístupem funkční medicíny, úpravou stravy, výživovými doplňky, homeopatií, psychoterapií.
 
Řídím se rčením jednoho z mých učitelů. Říkal nám: "poslouchejte pacienta, říká vám diagnózu."  
 
Vyšetření a současně ošetření trvá obvykle 1,5 hodiny, během něj klient je vyšetřen a ošetřen na Bicomu, odeberu podrobnou anamnézu podle funkční medicíny, dostane informace o příčinách svých zdravotních potíží, je mu doporučená úprava stravy a životního stylu, výživové doplňky, v některých případech homeopatika.