Biorezonance

Bicom

Bicom je biorezonanční přístroj, který harmonizuje elektromagnetické vyzařování  buněk. Z fyziky je známo, že vše je vlastně energie a vibrace. Materiální částice je současně částicový a vlnový stav a mohou mezi nimi přecházet. Svou vibraci -frekvenční vzorec - mají u živé systémy, buňky, orgány a celé organismy. Správné vyrovnané fungování organismu je závislé na správné komunikaci a výměně informací mezi buňkami. Výzkum biofotonů vychází z toho, že buňky spolu komunikují prostřednictvím "světelných blesků" (vyzařování fotonů) - vyměňují si informace přes určité frekvence. Zatěžující vlivy nebo substance mohou zabraňovat komunikaci mezi buňkami, což způsobuje stres, který pak blokuje samouzdravující síly organismu. 

Bicom umí modulovat negativní frekvence různých toxinů a jiných zatěžujících vlivů prostředí, tak harmonizovat a snížit tělesný stres. Výsledkem je posléze obnovení harmonického vyrovnaného stavu organismu. 

Biorezonance není konvenční medicínou uznávaná metoda, přes více než stoletou tradici a systematické používání v mnoha zemích světa. Přístroj Bicom je ale v Německu i jiných zemích registrován jako zdravotnický prostředek (medical device).

Biorezonance nenahrazuje klasické zobrazovací ani laboratorní vyšetření, neposkytuje diagnózu ve smyslu konvenční medicíny. Je to doplňková metoda, která spolu s anamnézou, dalšími vyšetřeními a zkušenostmi vyhodnocujícího terapeuta poskytuje alternativní pohled na fungování organismu a možné zdravotní problémy v budoucnu.
Energetické změny mohou o značně dlouhou dobu předcházet projevům konvenčně diagnostikované nemoci, v tomto smyslu je třeba chápat např. vyjádření o "oslabení jater" -  vyšetřovaná osoba nemusí mít žádné příznaky a může mít zcela normální jaterní testy i další vyšetření jater. "Oslabení jater" znamená, že pokud se nezmění životní styl, v budoucnu se může objevit zjevná nemoc jater. Biorezonance tak poskytuje možnost upravit způsob života v době, kdy je člověk dosud "zdráv".